Teraz jest 28 paź 2020, 15:29


Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Forum treningowe WCkici - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „Forum treningowe WCkici” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Forum treningowe WCkici”. „Forum treningowe WCkici” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Forum treningowe WCkici” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Forum treningowe WCkici” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Forum treningowe WCkici” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net
Wsparcie techniczne naszego forum phpBB3