O produkcie
 
WCkici to jedyny, polski, kompletny zestaw wielorazowego użytku z wymienialnymi wkładami treningowymi służący do nauki kotów korzystania z WC. Każdy kot, bez względu na jego wiek, może nauczyć się tej sztuki.
 
Początki naszej firmy sięgają 2011r. kiedy to rozpoczęliśmy prace nad wprowadzeniem pierwszego polskiego zestawu do nauki kotów korzystania z toalety. Bazując na latach doświadczeń w szkoleniu własnych zwierząt, stworzyliśmy system nauki łączący w sobie łatwość i uniwersalność treningu wraz z wysoką skutecznością opracowanej metody. 
 
Głównym założeniem metody szkolenia pozytywnego jest stopniowe i delikatne dostosowanie treningu do możliwości kota, bez wymuszania na zwierzęciu przystosowania się do kilku sztywno wyznaczonych etapów. System wymienialnych wkładów z usuwalnymi pierścieniami to opracowana przez zespół WCkici innowacyjna metoda w szkoleniu kotów zgłoszona do Urzędu Patentowego RP i jest ona polskim wynalazkiem.

Zestaw powstał przy współpracy lekarzy weterynarii, kocich behawiorystów, hodowców i właścicieli kotów.

Zestaw Treningowy WCkici jak i metoda pozytywnego szkolenia kotów zostały nagrodzone Grand Prix w kategorii Produkt Zoologiczny na Targach Zoologiczno-Botanicznych ZOOBOTANICAktóre odbywały się we Wrocławiu w dniach 14-16 września 2012 roku,  za innowacyjne podejście do hodowli kotów domowych. 

 

Z każdym dniem WCkici podbija serca kolejnych miłośników kotów w całej Polsce. Zestaw był pokazywany m.in. w Telewizji Polskiej, w programie "Pytanie na śniadanie" prowadzonym przez Michała Olszańskiego: 

 

 

 

 

   

 

SKŁAD ZESTAWU

 

Deska WCkici

Stabilna deska WCkici, zakładana pod siedzisko muszli, stanowi podstawę dla wymiennych wkładów treningowych.

 

Wymienny wkład treningowy

Wymienne wkłady treningowe WCkici zostały zaprojektowane tak, by uczynić zmiany etapów praktycznie niezauważalnymi dla kota. Posiadają aż 6 usuwalnych pierścieni czyniąc naukę bardzo stopniową i bezstresową dla Twojego mruczka.

 

 

Przewodnik WCkici

Zawiera pełne informacje i zasady postępowania podczas treningu wraz z opisem nagrodzonej metody szkolenia pozytywnego opracowanej przez zespół WCkici. Przewodnik powstał na bazie 6 lat doświadczeń w nauce naszych własnych kotów oraz kotów naszych klientów.

 

Dostęp do forum treningowego WCkici

Po zakupie zestawu nie zostajecie pozostawieni sami sobie. Wraz z  zakupem zestawu każdy z naszych klientów otrzymuje dostęp do naszego forum treningowego, gdzie przez cały okres nauki może konsultować się z nami oraz innymi osobami uczącymi swoje koty. Forum zawiera również gotowe porady i opisy doświadczeń oraz historii sukcesów właścicieli, którzy już zakończyli trening swoich kotów.

Mamy już setki zarejestrowanych użytkowników i tysiące napisanych postów. Forum WCkici stanowi  zatem doskonałe i obszerne źródło wiedzy o nauce kotów. KLIKNIJ TUTAJ i dowiedz się więcej.