O produkcie
 
WCkici to jedyny, polski, kompletny zestaw wielorazowego użytku z wymienialnymi wkładami treningowymi służący do nauki kotów korzystania z WC. Każdy kot, bez względu na jego wiek, może nauczyć się tej sztuki.
 
Początki naszej firmy sięgają 2011r. kiedy to rozpoczęliśmy prace nad wprowadzeniem pierwszego polskiego zestawu do nauki kotów korzystania z toalety. Bazując na latach doświadczeń w szkoleniu własnych zwierząt, stworzyliśmy system nauki łączący w sobie łatwość i uniwersalność treningu wraz z wysoką skutecznością opracowanej metody. 
 
Głównym założeniem metody szkolenia pozytywnego jest stopniowe i delikatne dostosowanie treningu do możliwości kota, bez wymuszania na zwierzęciu przystosowania się do kilku sztywno wyznaczonych etapów. System wymienialnych wkładów z usuwalnymi pierścieniami to opracowana przez zespół WCkici innowacyjna metoda w szkoleniu kotów zgłoszona do Urzędu Patentowego RP i jest ona polskim wynalazkiem.

Zestaw powstał przy współpracy lekarzy weterynarii, kocich behawiorystów, hodowców i właścicieli kotów.

Zestaw Treningowy WCkici jak i metoda pozytywnego szkolenia kotów zostały nagrodzone Grand Prix w kategorii Produkt Zoologiczny na Targach Zoologiczno-Botanicznych ZOOBOTANICAktóre odbywały się we Wrocławiu w dniach 14-16 września 2012 roku,  za innowacyjne podejście do hodowli kotów domowych. 

 

Z każdym dniem WCkici podbija serca kolejnych miłośników kotów w całej Polsce. Zestaw był pokazywany m.in. w Telewizji Polskiej, w programie "Pytanie na śniadanie" prowadzonym przez Michała Olszańskiego: 


 

 

 

   

 

SKŁAD ZESTAWU

 

Deska WCkici

Stabilna deska treningowa WCkici, zakładana pod siedzisko muszli, stanowi podstawę do treningu. W zestawie treningowym deska treningowa + wkład

 

 

Przewodnik WCkici

Zawiera pełne informacje i zasady postępowania podczas treningu wraz z opisem nagrodzonej metody szkolenia pozytywnego opracowanej przez zespół WCkici. Przewodnik powstał na bazie wielu lat doświadczeń w nauce naszych własnych kotów oraz kotów naszych klientów.