Jak to działa?
 
Nasz zestaw treningowy wykorzystuje naturalny instynkt kotów nakazujący im zacierać ślady swoich odchodów. Podczas procesu nauki, wyszkolisz swojego kota tak, by do zacierania śladów zamiast żwirku akceptował wodę. Proces ten jest całkowicie bezpieczny i nie naraża kota na niepotrzebny stres. Nauka odbywa się na bazie systematycznej zmiany etapów, w których muszla klozetowa stopniowo zastępuje kotu kuwetę. Z reguły trening trwa od 8 do 12 tygodni.
 
Trening z WCkici jest możliwy dla kotów każdej rasy i w każdym wieku.
Zachęcamy do obejrzenia filmu poniżej: 
 
 
 
 
Ile oszczędzamy na nauce kota?
Policzmy razem:
 
Zakup dobrego żwirku bentonitowego, który starczy na miesiąc dla jednego kota, waha się w granicach:
35,00 zł miesięcznie
420,00 zł rocznie
7 140,00 zł w ciągu 17 lat życia kota.

W przypadku dwóch kotów cenę zakupu żwirku powinniśmy zwiększyć o 1/2 ceny  (a nawet o 100%) zakupu dla jednego.  Wówczas łatwo jest policzyć, że miesięczny koszt żwirku wynosi nas:
52,50 zł miesięcznie
630,00 zł rocznie
10 710,00 zł przez 17 lat życia kotów.
 
I co jest ważne? Zestaw WCkici kupujesz tylko raz! Żwirek musisz kupować cały czas! WCkici zwraca się już po kilku miesiącach. Nasz zestaw pozwoli Tobie i Twojej rodzinie na realne oszczędności!
 
 
 

   

WCkici dostosuj trening do kota, a nie kota do treningu!

Proces nauki został podzielony na 9 podstawowych etapów.

Dodatkowo, właściciel ma możliwość dokonywania dowolnej modyfikacji wkładu w trakcie nauki: można powiększać otwór co tydzień o jeden etap lub stopniowo codziennie o kilka milimetrów. Usuwać tylko 1/4 lub 1/2 pierścienia. Wszystko po to aby uczynić trening łagodnym, stopniowym i bezstresowym dla kota.

Co najważniejsze: Umieszczając w desce nowy wkład, możliwe jest przeprowadzenie całego treningu od początku np. z innym kotem.