Forum treningowe
 
WCkici nie jest zwykłą firmą handlową. Sama sprzedaż zestawu (stanowiącego jedynie narzędzie do nauki) nie jest naszym głównym celem. Zależy nam przede wszystkim na nauczeniu kotów naszych klientów korzystania z toalety. Tym samym po zakupie zestawu nie zostajecie pozostawieni sami sobie. Zapewnienie stałej pomocy i konsultacji stanowi i zawsze będzie stanowiło integralny element naszej działalności. Wraz z zakupem zestawu każdy z naszych klientów otrzymuje dostęp do Forum treningowego WCkici
Mamy już ponad tysiąc zarejestrowanych użytkowników i tysiące napisanych wiadomości. Forum WCkici stanowi  zatem doskonałe i obszerne źródło wiedzy o nauce kotów. Wejdź na forum i sprawdź nasze statystyki na dole strony forum! KLIKNIJ TUTAJ!
 
Na forum każdy z naszych klientów może zasięgnąć porady lub zwrócić się z dowolnym pytaniem do naszych konsultantów. Sami wyszkoliliśmy kilkanaście własnych kotów oraz pomogliśmy w nauce setek innych. Gwarantujemy odpowiedź w ciągu 24 godzin. Najczęściej jednak odpowiadamy tego samego dnia, a nawet natychmiastowo. Forum treningowe daje również wspaniałą możliwość bezpośredniej wymiany doświadczeń pomiędzy samymi użytkownikami: zamieszczania zdjęć, opisywania własnych historii i chwalenia się postępami w nauce. 
 

Jak zarejestrować się na forum?
 
Jesteś już naszym klientem? Założenie konta na forum jest bardzo proste i całkowicie darmowe dla osób które zakupiły zestaw. 
 
Będąc na forum, w prawym górnym rogu wybierz "Zarejestruj się". Wpisz dowolny login i wybierz swoje hasło (nie będzie nam znane). Podaj również swój adres e-mail.
 
Pamiętaj jednak, aby podczas rejestracji użyć dokładnie tego samego adresu e-mail, z którego było składane zamówienie w Sklepie WCkici lub tego, który jest podpięty pod konto na Allegro.pl. W ten sposób bezproblemowo rozpoznamy Cię jako naszego klienta. 
 
Aby przejść do forum kliknij na banner poniżej:
 
 
W przypadku jakichkolwiek problemów z rejestracją prosimy o kontakt na adres:
forum@wckici.pl