« Wróć do sklepu

Walerianowy Ptaszek-Lotka 3 szt.

Sklep » Zabawki

Cena:12.99

Walerianowy Ptaszek - Lotka WCkici Zestaw 3 sztuk ptaszków, to super zabawka dla kota w każdym wieku, która dzięki swojemu zapachowi wyjątkowo przyciąga mruczki. Twój kot nie przepuści naszej zabawce i nie pozwoli jej bezczynnie leżeć w kącie.

Wyjątkowa mieszanka trzech zapachów sprawia, że Ptaszki-Lotki WCkici szczególnie przyciągają koty. Waleriana działa podobnie pobudzająco jak kocimiętka. Lawenda działa wzmacniająco, orzeźwiająco, a co najważniejsze harmonizuje się z zapachem anyżu.Lawenda i anyż w delikatny sposób łagodzą charakterystyczny zapach waleriany,  dzięki czemu zabawka jest również przyjemna dla ludzi.

Ptaszek-Lotka wykonany jest z naturalnych kaczych i gęsich piór, trwale koloryzowanych ekologicznymi barwnikami. Każda zabawka wykonana jest z dużą dbałością o estetykę jak i jakość.

Walerianowe Ptaszki-Lotki sprzedawane są wyłącznie przez WCkici. Zostały zaprojektowane i wykonane specjalnie dla naszej firmy.

Zabawka Walerianowa Ptaszek - Lotka:

  • - każda sprzedawana zabawka zamknięta jest w strunowym woreczku
  • - kolor: produkt wielokolorowy (mix 12 różnych kolorów, pakowane i sprzedawane losowo)
  • - ruchome oczka, kolorowe piórka i sznureczek pozwalający na iniciowanie zabawy z kotem
  • - do produkcji zabawki użyto wyłącznie produktów ekologicznych
  • - zabawka doskonała dla kociąt jak i starszych kotów

Wskazówka: Po zakończonej przez kota zabawie, zalecamy zamknięcie ptaszka w woreczku strunowym, który zabezpieczy i przedłuży zapach zabawki

« Wróć do sklepu