« Wróć do sklepu

Zestaw WCkici Klasyczny + Dostęp do Forum treningowego

Sklep » Zestaw do nauki korzystania z toalety

Cena:59.99

 

99zł 59,99zł 

Klasyczne WCkici to tańsza, ekonomiczna wersja zestawu do nauki kota korzystania z toalety. Pakowany w ekonomiczne, foliowe opakowanie stanowi alternatywę dla standardowego zestawu WCkici. Klasyczny zestaw nie posiada systemu wymiennych wkładów, składa się z jednej deski zakładanej na muszlę oraz dodatkowego wkładu treningowego, który służy do powrotu do poprzedniego etapu nauki (jeśli zajdzie taka potrzeba). Zalecamy nabycie klasycznego zestawu w przypadku chęci przeprowadzenia jednorazowego szkolenia z nie więcej niz jednym kotem.

Klasyczną deskę WCkici

Klasyczna deska WCkici zakładana pod siedzisko muszli, z usuwalnymi kręgami wbudowanymi w jej strukturę.

http://wckici.pl/img/wklady.jpg

1x wkład treningowy

Wkład treningowy jest przydatny w przypadku potrzeby powrotu do poprzedniego etapu nauki. Wkłady treningowe WCkici zostały zaprojektowane tak, by uczynić zmiany etapów praktycznie niezauważalnymi dla kota. Posiadają aż 6 usuwalnych pierścieni czyniąc naukę bardzo stopniową i bezstresową dla Twojego mruczka.

Przewodnik WCkici

Zawiera pełne informacje i zasady postępowania podczas treningu wraz z opisem nagrodzonej metody szkolenia pozytywnego opracowanej przez zespół WCkici.

Przewodnik powstał na bazie 3 lat doświadczeń w nauce naszych własnych kotów oraz kotów naszych klientów.

Dostęp do forum treningowego WCkici

Po zakupie zestawu nie zostajecie pozostawieni sami sobie. Zapewnienie stałej pomocy i konsultacji stanowi i zawsze będzie stanowiło integralny element naszej działalności. Wraz z  zakupem zestawu każdy z naszych klientów otrzymuje dostęp do naszego Forum treningowego, gdzie przez cały okres nauki może konsultować się z nami oraz innymi osobami uczącymi swoje koty. Forum zawiera również gotowe porady i opisy doświadczeń oraz historii sukcesów właścicieli, którzy już zakończyli trening swoich kotów.

 

 

   

« Wróć do sklepu