« Wróć do sklepu

Zestaw WCkici + Dostęp do Forum treningowego

Sklep » Zestaw do nauki korzystania z toalety

Cena:79.99

 

129zł 79,99zł 

Zestaw WCkici to wszystko czego trzeba, aby nauczyć kota korzystać z toalety. Dzięki systemowi wymienialnych wkładów zestaw umożliwia przeprowadzanie wielokrotnych cyklów szkoleń z wieloma kotami. WCkici posiada nieograniczoną ilość stopniowych etapów nauki oraz jest pokryte powłoką ułatwiającą jego czyszczenie. Do zestawu dodajemy również paski antypoślizgowe zapewniające dodatkową stabilność deski na muszli.

WCkici to jedyny kompletny polski zestaw wielorazowego użytku z wymienialnymi wkładami treningowymi służący do nauki kotów korzystania z WC. Każdy kot, bez względu na jego wiek może nauczyć się tej sztuki. Konstrukcja zestawu to efekt ponad 5 lat doświadczeń zespołu WCkici w szkoleniu kotów korzystania z toalety.

Deskę WCkici

Stabilna deska WCkici z nadrukowanym logo, zakładana pod siedzisko muszli, stanowi podstawę dla wymiennych wkładów treningowych.

Deska wielokrotnego użytku.

2x wymienne wkłady treningowe

Wymienne wkłady treningowe WCkici zostały zaprojektowane tak, by uczynić zmiany etapów praktycznie niezauważalnymi dla kota. Posiadają aż 6 usuwalnych pierścieni czyniąc naukę bardzo stopniową i bezstresową dla Twojego mruczka.

Przewodnik WCkici

Zawiera pełne informacje i zasady postępowania podczas treningu wraz z opisem nagrodzonej metody szkolenia pozytywnego opracowanej przez zespół WCkici.

Przewodnik powstał na bazie 3 lat doświadczeń w nauce naszych własnych kotów oraz kotów naszych klientów.

4x samoprzylepne paski antypoślizgowe

W razie potrzeby paski mogą zostać przyklejone na spód deski WCkici zapewniając jej dodatkową stabilizację i powstrzymując przed przesuwaniem się na ceramice sanitarnej.

Pudełko WCkici

Eleganckie i solidne pudełko ochroni zakupiony zestaw w czasie transportu.

Na pudełku kot Kuba, który jako pierwszy nauczył się samodzielnie korzystać z toalety z WCkici.

 

Dostęp do forum treningowego WCkici

Po zakupie zestawu nie zostajecie pozostawieni sami sobie. Zapewnienie stałej pomocy i konsultacji stanowi i zawsze będzie stanowiło integralny element naszej działalności. Wraz z  zakupem zestawu każdy z naszych klientów otrzymuje dostęp do naszego forum treningowego, gdzie przez cały okres nauki może konsultować się z nami oraz innymi osobami uczącymi swoje koty. Forum zawiera również gotowe porady i opisy doświadczeń oraz historii sukcesów właścicieli, którzy już zakończyli trening swoich kotów.

« Wróć do sklepu